Filmacik.net » Телепередача » Мир Наизнанку Индонезия (2014)

Мир Наизнанку Индонезия (2014) онлайн


Смотреть      
  • Просмотров: 822
  • Комментариев: 0
  • Автор: filmacik
  • Дата: 23-03-2014, 17:11
  • Категория: Телепередача

Мир Наизнанку Индонезия / Світ навиворіт Індонезія

Год:
2014
Телеканал:
1+1 Украина
Популярность:
Общий бал: 0
Голосовало: 0
О сюжете:
Мир Наизнанку Индонезия (2014)
Передача Мир Наизнанку Индонезия / Світ навиворіт Індонезія производства телеканала 1+1 Украина можно смотреть онлайн у нас на высокой скорости бесплатно и без регистрации.
Автор "Світу навиворіт" подорожує країнами, в які не прийнято їздити з туристичними турами. У програмі ви побачите рідкісні традиції та унікальні ритуали, неймовірні знайомства з аборигенами. Дмитро Комаров - український журналіст і фотограф, спеціальний кореспондент газети "Известия в Україні".
Автор і учасник масштабних експедицій віддає перевагу подорожам насамоті - купує квиток в один кінець і надовго їде в незнайому країну, щоб зрозуміти її зсередини, стати її мешканцем, показати її виворіт.
У багажі Комарова сьогодні близько 20 країн: Кенія, Танзанія, Непал, Бірма, Таїланд, Азербайджан, Казахстан, республіка Кабардино-Балкарія та інші. Подорож Комарова по Індії була внесена до "Книги рекордів України" як максимальний пробіг "своїм ходом" по цій країні за мінімальний термін - 20 000 кілометрів за 90 днів. Дмитро так само сходив на Кіліманджаро, Ельбрус і Монблан.

Комментарии

Добавить комментарий!

Информация
Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.